Operátoři linky / Obsluha strojů na výrobu nápojů

FirmaMattoni 1873 a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč až 28 800 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce: Mnichov 151, 353 01 Mnichov u Mariánských Lázní. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (denní směna 6:00-18:00 h x noční směna 18:00-6:00 h).

Náplň práce:
obsluhovat výrobní stroj na moderní výrobní nápojové lince, dodržovat pracovní postupy v souladu s hygienickými a technickými předpisy a návody.

Požadujeme:
výuční list, dobrý zdravotní stav, chuť pracovat, řidičský průkaz sk. B a vlastní auto (kvůli obtížné dostupnosti závodu veřejnou dopravou), praxe na obdobné pozici výhodou (zaškolíme a zaučíme).

Nabízíme:
k fixní mzdě možnost měsíčních výkonnostních a individuálních bonusů, příspěvek na dopravu autem (3,- Kč/km), stravenkový paušál (82,- Kč za každý odpracovaný den do výplaty), 1 týden dovolené navíc (25 dnů), 6.000,- Kč/rok formou benefitního programu, ocenění za každých 5 odpracovaných let (5 let = 5.000,- Kč, 10 let = 10.000,- Kč atd.), finanční odměna 30.000,- Kč za doporučení nového zaměstnance, naše výrobky pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu, odborná školení, částečně dotovaná karta Multisport, bezúročné půjčky na bydlení. Kontakt pro zájemce: e-mailem.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Mnichov 151, 35301, Česko
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč až 28 800 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Naturální výhody: naše výrobky pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu autem (3,- Kč/km)
  • Dovolená navíc: 1 týden dovolené navíc (25 dnů)

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Mattoni 1873 a.s., IČ: 14706725
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Hana Pavlová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mattoni 1873 u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 25 000 Kč až 28 800 Kč ; Benefity a výhody: Naturální výhody: naše výrobky pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu, Jízdní výhody: příspěvek na dopravu autem (3,- Kč/km), Dovolená navíc: 1 týden dovolené navíc (25 dnů), ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: turnusové služby ; Adresa práce: Mnichov 151, 35301, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.